Jak správně sexuálně uspokojit ženu ústy?

 

 

Jak na to?
Existuje řada způsobů. A aby toho nebylo málo, každá žena vnímá svoje tělo jinak a co je jedné nepříjemné, při tom jiná prožije orgasmus. Je tedy na partnerce, aby vás naučila, co jí vyhovuje. Neberte proto návody doslovně, ale jen jako inspiraci k experimentům. Neexistuje tedy žádné doporučení, jak uspokojit kteroukoliv partnerku. Jen si dovolím několik zobecnění.
Na začátku, dokud není partnerka dost vzrušená, je často dráždění nepříjemné. Pak nezbývá, než jí poskytnout trochu času a připravit si ji. Proto neškodí začínat jakýkoliv kontakt líbáním, mazlením vzájemným hlazením a pomalým svlékáním. Do klína se dopracovávejte pomalu, pokud ona neurčí jinak. Nezapomínejte, že to děláte nejen pro svoje, ale hlavně pro její uspokojení. Ona by měla určovat, co, kdy a jak intenzivně budete dělat.
Líbání
Ať jsou to letmé dotyky rtů, nebo přisátí, je to hodně vzrušující. Nezapomeňte, že je dobré střídat intenzitu polibků. Moment překvapení může být pro partnerku hodně vzrušující. Nelíbejte jen na pohlaví, ale i na jeho okolí. Ohanbí, břicho, hýždě a vnitřní strana stehen bývají silné erotogenní zóny a často dělají pravé divy.
Lízání
Je to nejjednodušší způsob. Jazykem se přejíždí kolem velkých stydkých pysků a postupně se dostávejte k malým. Pak projíždějte jazykem od hráze ke klitorisu. Hráz je taky velmi často dost citlivá a nezaškodí ani sklouznout o trochu níž. Anilingus (lízání konečníku) je taky docela příjemným zpestřením. Můžou se při něm ale přenést nějaké bakterie ze střev do pochvy, proto je nutné zachovávat zvýšenou hygienu.
Kmitání jazykem
Tato technika už je trochu náročnější na výdrž. Genitálu se při ní dotýká jen špička jazyka. Můžou to být lehké dotyky, ale taky trošku větší tlak. Dá se kmitat jakýmkoliv směrem, napříč stydkými pysky i po délce ke klitorisu. Při rychlých, ale letmých dotycích jazykem rozhodně dívka nezůstane netečná.
Hra jazyka a rtů
I když malé stydké pysky ve srovnání se zbytkem vulvy nejsou moc citlivé na dotyk, nezaškodí si s nimi trochu pohrát. Můžete samozřejmě zapojit i prsty, ale dá se obejít i bez nich. Stačí je rozhrnout jazykem a vcucnout mezi rty. Pak už je spousta možností - můžete sát, cucat, hladit je jazykem... Fantazii se meze nekladou. Je to podobné, jako líbání, jen s tím rozdílem, že místo rtů jsou tam stydké pysky, které se nehýbají a není tam druhý jazyk. Výhodou je, když má dívka malé stydké pysky větší než ty velké. Bohužel, hodně se jich za to stydí a kvůli tomu odmítají orální sex. Přitom je to pro jejich partnera jednodušší, většina mužů takové partnerky vyhledává a nikdy jsem neslyšel, že by to někomu vadilo.
Soulož jazykem
Ano, čtete dobře. K souloži není vůbec potřeba penis, stačí jazyk stočený do kornoutu. Kupodivu vyhovuje i délka, protože ženské genitálie jsou nejcitlivější právě na povrchu. Je to sice praktika náročná na výdrž, ale na druhou stranu ji nevyžaduje tolik žen. Pokud ale při orálním sexu začne dívka přirážet proti jazyku, je to jasný signál, že požaduje právě toto. Když už vám začne dřevěnět jazyk, rozcvičte ho trochu při lízání.
Stimulace klitorisu
Zatím jsem se nezmínil o tom nejdůležitějším, co dokáže přivést k orgasmu naprostou většinu žen - o klitorisu. Na něj se dá použít kterákoliv z popsaných technik, ale ne každá je pro tu kterou dívku příjemná. Je to nejcitlivější místo z celého ženského těla a musí se na něj něžně. Pokud se něco dívce nelíbí, tak to nedělejte.
Existuje řada variant. Jemné lechtání špičkou jazyka, kroužení kolem něj, ale dá se i vsát do pusy a napodobit felaci. Ostatně, je to bráška žaludu a není na škodu napodobit to, co partnerka dělá s penisem. Každopádně není moc dobré vrhnout se přímo na něj, nebývá to pro dívku nejpříjemnější. Často si totiž musí po malých krůčcích zvykat na intenzivní dráždění. V případě opomenutí klitorisu riskujete, že bude partnerka naštvaná. Tedy až na výjimku, kdy sama lízaná žena upozorní, že je jí stimulace klitorisu nepříjemná.
Nebojte se jeho dráždění na pár sekund přerušit a věnovat se něčemu jinému. Za těch několik okamžiků trošku opadne vzrušení, ale při návratu k němu bude další dráždění o to intenzivnější a prodloužíte tím prožitek partnerky.