Zákon přitažlivosti

 

 

Zákon přitažlivosti není světský zákon a je celkem nemožné hledat klíč mezi světskými zákony.
Svým způsobem je hledání klíče k zákonu přitažlivosti zbytečná ztráta času. Jen když budete vědět co chcete, klíč vás najde sám.

Problém je, že hledáme to co máme. Klíč k zákonu přitažlivosti máme všichni v sobě. Ale díky soutěžení, konformitě máme svůj klíč máme v trezoru od kterého jsme ztratili klíč a ani si nedovolíme ten klíč hledat.
Můžeme úplně všechno! Všechno co chceme! Zákon přitažlivosti nám dá úplně vše po čem toužíme. I proto se nám děje to co vlastně ani nechceme, ale podvědomě po tom toužíme.
Chci, nechci!??? To je úplně jedno! Co nechceme nám úspěšně daří přitahovat a to co chceme se nám celkem neúspěšně daří přitahovat.

Proto je zákon přitažlivosti funkční pro každého. Někdy je lepší neřešit vůbec nic. Kliž chcete najít „klíč“ který již máte, zbytečně ztrácíte čas. Jiný klíč prostě nebude! Stejně tak není možné „přepsat“ zákon přitažlivosti pro sebe. Zákon přitažlivosti funguje pro bezdomovce stejně tak jako pro miliardáře. Stačí je vyhrabat ten klíč který již máme, ale díky soutěživosti, konformitě zapomínáme kde jsme ho nechali!

Problém je, a to je opravdu veliký problém, že to co máme zadarmo to se snažíme koupit. Z toho vznikají traumata a jiné problémy protože většinou zjistíme, že na to nemáme. A hned máme problém! Tak jej řešíme a zákon přitažlivosti nám dá to na co myslíme. Dává nám to co opravdu chceme!

„Jsou věci které proto bílé jsou aby špína na nich byla znát“! A to je úplně to samé se zákonem přitažlivosti. Asi není až tak ideální napsat čím, že je ten klíč? Klíč který otevírá dveře ke všemu co chceme. Mohu prozradit, že ten klíč je v každé knížce, v každé události kterou vidíme, potkáváme.

Problém je, že až ten klíč najdete, můžete „deaktivovat“, svým způsobem, zákon přitažlivosti. Naštěstí nejde „deaktivovat“! Proto musíte poznat, pochopit, čím že ten klíč je. Je to tak jednoduché, že to pro některé bude až nepochopitelné!

Myslete jen na to co opravdu chcete. Nemyslete na nic jiného. Vždy když začneme myslet, vždy narazíme na „problém“. I to co problém není, z toho velký problém umíme udělat! Potom můžete hledat úspěchy na netu a nebudou vám to k ničemu. To bude jen kopírování jiných. A s tím vůbec nesouvisí hledání klíče k zákonu přitažlivosti.

Všichni chceme být úspěšní, bohatí, ale 95% ze všech myslí jen na to kde hledat problém. A to je právě ten problém! Chceme řešit jiné místo toho abychom řešili své úspěchy, bohatství a přitom zamykáme vlastní energii aby nám ji nikde nesebral. Energie je skutečná, ale jen není vidět.

Energie je jako slunce. Stále je i když není vidět. Učíme se bojovat oproti všemu a je nám úplně jedno zda jde o dobro nebo negaci. Hlavně že bojujeme! Nedivme se, že nám potom nezbývá energie pro život, pro úspěchy, pro bohatství…

Když si někdo koupí knížku která nám může ukázat jistou cestu k úspěchům, bohatství… Tak místo toho abychom se začali učit a číst, řešíme jestli není malá, jestli má dostatek stránek…. Tím nám uniká poselství. Všechno se vším souvisí. Neřešte nic co nemusíte!