Šišinka mozková

 

 

Hlavní žláza – třetí oko

„Třetí oko“ Blavatské, šišinka mozková, nazývaná tak kvůli své podobnosti s borovou šiškou. Veliká jen jako zrnko rýže byla dlouho perlou mnoha meditačních kurzů. Nachází se uprostřed mozku a je mnohými ve východní kultuře a esoteriky považována za hlavní žlázu.

Viděli jste někdy šišinku v architektuře a divili jste se, co to má být? Organizátoři západní kultury dokázali omezit veškeré znalosti o této žláze na lékařské učebnice a bláznivé „léčitele“, třetí oko? Myšlenka, že část našeho mozku je schopná spojit se přímo s nadpřirozenem, by pobavila většinu naší společnosti. Šišinka mozková byla zobrazována starodávnými (sumerskými, egyptskými, babylonskými) artefakty a malbami, což znamená, že naši předci si její relevantnosti byli vědomi.

Jak je to možné? Očividně byli mnohem více „naladěni“, než zaměstnaný moderní člověk s kontrolovanou myslí (z definice je naše mysl manipulována, roto kontrolována). Zakrnění této kdysi aktivní části našeho mozku bylo záměrné, protože tato část mozku by nám umožnila vidět skrz materialistickou společnost, u které nám byl vymyt mozek, abychom ji akceptovali jako realitu.

V kontrastu s tím okultisté, esoterici a východní náboženství ctí a praktikují zdokonalování vnímání hlavní žlázy, která je známá také jako:
Třetí oko
Sídlo jasnozřivosti
Oko Ra
Sídlo duše
Paní žláza

Metafyzici v celé historii nazývali šišinku mozkovou třetím okem a sídlem duše. Východní náboženství /především buddhismus, ale i jiná) učí, že všechny klíčové parapsychologické energie jsou channelovány z čaker do šišinky mozkové (hlavové čakry). Třetím okem je nazývána také proto, že její struktura připomíná fyziologickou stavbu našeho normálního oka: má membránu, která funguje jako sítnice, má tekutiny a také má tyčinky a buněčné prvky, jako normální oko.

Neměli bychom opomíjet relevanci této malé části našeho mozku. Byla tam umístěna z nějakého důvodu, přišli jsme o její pohled, protože byl omezen a ukryt autory našeho vzdělávání, a byla představována jen jako nástroj mystiky, takže z ní bylo pro západní biblické věřící učiněno zakázané ovoce.

Jejím skutečným úkolem, podle všech svědectví (včetně faktu, že ji zacementovávají a zavírají fluorizací), je, že nám umožňuje spojovat se s naším stvořitelem – blokují ji záměrně.

Kvůli tomu, že tato žláza připomíná borovou šišku, je často znázorňována vzory podle Fibonacciho spirály.

Nacisté přidávali vysoké dávky fluoridu do vody v koncentračních táborech proto, aby udrželi lidi v limbu…..